02 آذر 1398
RSS Yahoo Delicious
دوشنبه, 26 آذر 1397 ساعت 23:45

برگزاری آئین تجلیل از فعالان صنعت پلاستیک کشور

 

برگزاری آئین تجلیل از فعالان صنعت پلاستیک کشور

 

به گزارش تعاون پلاست :آئین تجلیل از فعالان صنعت پلاستیک کشور روز شنبه مورخ 24 آذر ماه از ساعت 18 الی 20 در هتل ارم تهران برگزار شد.


در این مراسم که به همت شورای محترم مرکزی تشکل های صنایع پلاستیک و به میزبانی شرکتهای محترم کیمیا جاوید سپاهان و گروه صنایع گیتی پسند برگزار شد، آقایان عبدالرزاق کیانی و هرویک یاریجانیان دو عضو هیات موسس شورای مرکزی تشکل های صنایع پلاستیک و جناب آقای عباس احمدیان رئیس محترم تعاونی صنف پلاستیک نیز حضور داشتند، که به سخنرانی درباره لزوم اتحاد میان تشکل های صنفی و صنعتی برای حل مشکلات کشور در بخش تولید پرداختند.


شایان ذکر است
: اعضاء محترم هیئت مدیره تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران و همچنین پیشکسوتان عزیز جناب آقایان پروفسور حسین نازک دست، عباس ابن علی و مهندس منوچهری نیز حضور داشتند که در ادامه مراسم لوحی را به رسم یادبود دریافت نمودند.


لازم به ذکر است :جناب آقای محمود حفیظی که به تازگی در سمت مدیریت عامل تعاونی صنایع پلاستیک استان تهرانمنصوب شده اند نیز در این مراسم حضور داشتند و به نمایندگی از طرف اعضاء هیئت مدیره و کارکنان محترم تعاونی لوحی را به رسم یادبود دریافت نمودند.


لازم به ذکر است : جناب آقای علیرضا محجوب نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم حضور داشتند که درباره شکل گیری ارتباط مستمر و پررنگ میان تشکل ها و مجلس محترم شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند و بر همدلی و هم فکری با یکدیگر در جهت پیشرفت روز افزون صنعت پلاستیک کشورتاکید نمودند.