05 تیر 1398
RSS Yahoo Delicious
چهارشنبه, 04 مهر 1397 ساعت 20:46

هدف‌گذاری برای تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی

به گزارش تعاون پلاست ؛ دیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: برای تکمیل زنجیره ارزش، اقدام‌های مناسبی انجام شده و تلاش‌ها برای تحقق این هدف ادامه دارد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قدرت‌الله فرج‌پور در حاشیه برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست گفت: این رویداد بین‌المللی فضایی مناسب برای همکاری، تعمیق ارتباطات بین فعالان داخلی صنایع پتروشیمی با شرکت‌کنندگان خارجی است و بدون شک برگزاری منظم آن نقشی بسزا در تحقق این اهداف دارد.
وی افزود: نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست همیشه در گسترش ارتباطات فعالان این عرصه نقشی مثبت داشته است.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به شعار دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با عنوان «رونق کسب‌وکار جهانی صنعت پلاستیک» تصریح کرد: به‌طور طبیعی هم‌افزایی بیشتر و توسعه کسب‌وکار می‌تواند از اهداف نمایشگاه باشد.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور 665 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
شرکت‌هایی از 35 کشور جهان از جمله بلژیک، آلمان، یونان، هند، صربستان، ایتالیا، هلند، کره ، اتریش، سوئیس، تایلند، قبرس، ترکیه، تایوان، چین در این نمایشگاه حضور دارند.